PUBG Exhilarating Battlefield

0.13.5

4.5

285

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS'un resmi bir versiyonu

3.6M

Bu uygulamayı oyla

PUBG Exhilarating Battlefield, Asya piyasası için piyasaya sürülen PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS'u temel alan iki resmi başlıktan biridir. Bu versiyonu, PUBG Army Attack'in aksine, Bluehole Studio tarafından piyasaya sürülen orijinal oyuna daha çok benzer.

Oyun, sizi 100 gerçek oyuncunun yüz yüze yakın bir alan içerisinde en son kişi kalana kadar savaştığı bir alana atar. Kazanmak için, oyun alanında ortaya çıkan ve oyuncuları birbirine daha yakınlaştırmak için gitgide küçülen ekipmanları toplarken, adanın etrafında dolaşmanız gerekir.

Orijinal oyunun neredeyse tamamı mevcuttur. Kontroller benzerdir; ancak dokunmatik ekranlara uyarlanmıştır ve oyunun interaktif nesneleri ve unsurları aynıdır. Binalara girebilir, araç kullanabilir ve mağdurların cesetlerini yağmalayabilirsiniz.

PUBG Exhilarating Battlefield, PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS'ın fantastik versiyonunun Android deneyimine uyarlanmış halidir. Bu durumda, bu, ödüller sunarak günlük oyunlara teşvik etmek için günlük görevler ve özel etkinlikler olması anlamına gelir.
Notlar

Bu oyun Çince'dir. Oyunu oynamak için Wechat veya QQ hesabı oluşturmanız gerekecek. Her ikisi de ücretsizdir.

Gereksinimler

Android 4.4 ya da üst sürümünü gerektirir.

X